דוקטור תאילנד 03 - 5212018 / 21 / 14 / 17
  • תאילנד הקסומה

בנקוק

  • מקדש
  • שווקים צפים בבנגקוק
  • נוסעים בבנקוק בטוק טוק

בנקוק המהממת על שלל מקדשיה, שווקי היום והלילה, האטרקציות המדהימות שבה ומעל ל- 30000 מסעדותיה היא גן עדן לכל נוסע בכל גיל. תנו לנו לבנות לכם גם שם תוכנית מהממת ולהציע לכם לינה בבתי מלון משגעים במחירים בלעדיים.

בנקוק, בירת תאילנד ממוקמת בדרום המדינה, עיר בת מיליוני תושבים סואנת ורבת ניגודים. עליבות עוני ועושר מופלג חיים זה לצד זה בעיר הכה מיוחדת הזו. כל הטיסות לתיאלנד נוחתות קודם כל לבנקוק, היא היעד הראשן של המטיילים ומשמשת כנקודת מוצא גם לביקור במדינות השכנות- לאוס פיליפינים וקמבודיה


לא משעמם לרגע בבנקוק העיר מציעה אינספור חוויות חוויות לגוף ולנפש, תרבות ענפה שווקים נהדרים, טיפולי בריאות, מאות מקדשים בודהיסטים, מרכזי קניות עצומים, חיי לילה סוערים ומאות מסעדות המגישות את מאכלי כל העולם. 


סיור מומלץ בבנקוק - 5 ימים     

יום 1. סיור שווקים, שוק הפרחים, בזאר הלילה סואן לום ורח' קאו סן.
יום 2. פארק השעשועים עולם הספארי פארק הספארי מהמרהיבים בעולם ובנוסף הופעות של שימפנזות, כלבי ים, לויתנים ננסיים, דולפינים ועוד ועוד.
יום 3. פארק השעשועים עולם החלומות. פארק שעשועים מרהיב ביופיו הכולל עולמות שונים: גן החלומות, ארץ ההרפתקאות, עולם הפנטזיות ועולם החלומות.
יום 4. ביקור במרכזי הקניות בכיכר סיאם ובראשם ה MBK ולאחר מכן ביקור בעולם האוקיינוסים בסיאם פראגון – האקווריום הגדול מסוגו באסיה.
יום 5.לאחר ביקור במתחם הארמונות והמקדשים המפורסם של בנקוק הכולל את בודהה האזמרגד, בודהה המשתחווה, ארמון המלוכה ועוד ניסע לכיוון חבל אמפאוה. יום מדהים בטבע ויצירותיו הנוצרות מחיבור של מי הנהרות עם מי האוקיינוס. ביקור בחווה לגידול צדפות, וסעודה בבקתת במבו התלויה בשמיים מוקפים 360 מעלות במי האוקיינוס.
נאכיל קופים בטבע ועוד הרבה הפתעות. לאחר התאקלמות במלון לאורך הנהר נצא בשייט לארוחת ערב ואחריה ביקור בשוק הצף הלילי של אמפאוה ובדרכנו חזרה למלון נשוט בתעלת מים בה העצים עמוסים במאות אלפי גחליליות. סוף מרהיב ליום מדהים.
 
Site by CoMedia Group דוקטור תאילנד / המומחים מספר 1 לתאילנד / כל הזכויות שמורות